Krištopāna pārstāvētā Meškov komanda piedzīvo zaudējumu EHF Čempionu līgas astotdaļfinālā

Pēdējo gadu Latvijas labākā handbolista Daiņa Krištopāna pārstāvētais Baltkrievijas klubs Brestas Meškov sestdien piedzīvoja zaudējumu EHF Čempionu līgas astotdaļfināla atbildes spēlē, noslēdzot dalību turnīrā.

Tā sauktās Last 12 fāzes otrajā cīņā Meškov viesos ar 30:33 (14:14) piekāpās Polijas komandai Kelces Vive Targi, divu spēļu summā piedzīvojot zaudējumu ar 58:65.

Krištopāns šajā mačā guva piecus vārtus.

Sešas komandas, kas uzvarēs Last 12 fāzē, sasniegs ceturtdaļfinālu, kur tās jau gaida pirmā posma apakšgrupās uzvarējušās Barcelona un Parīzes Saint-Germain vienības.

Kā zināms, pirms tam apakšgrupu turnīrā Meškov guva 16 punktus desmit spēlēs, kas tai ļāva būt labākajai C grupā, bet sekojošajā “play-off” kārtā Brestas vienība divu spēļu summā ar 58:54 pieveica Skjern vienību no Dānijas.

Pēc divu apļu turnīra divas labākās C un D apakšgrupu komandas kvalificējās “play-off” kārtai, bet šīs kārtas divas uzvarētājas sasniedza izslēgšanas cīņu pirmo kārtu jeb “Last 12”, kurā vēl desmit komandas nāk no potenciāli spēcīgākajām A un B apakšgrupām.

Krištopāns pēdējos divus gadus nosaukts par Latvijas labāko handbolistu.