Kļičko vien pēc punktiem pieveic amerikāni Dženingsu un nosargā titulus

0 komentāri

Pasaules labākais smagsvara bokseris Vladimirs Kļičko no Ukrainas sestdien Ņujorkā vien pēc punktiem pieveica līdz šim nepārspēto amerikāni Braientu Dženingsu, nosargājot savus daudzos titulus.

Pēc ilgas cīņas, kurā ukrainis ar neko ļoti spilgtu neizcēlās, turklāt reizi viņš zaudēja punktu par pretinieka turēšanu, visi trīs tiesneši uzvaru atdeva Kļičko. Divi tiesneši Kļičko deva uzvaru ar 116:111, bet viens ar 118:109.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Līdz ar to Kļičko guva 22. uzvaru pēc kārtas, pasaules čempiona titulus aizstāvot 18. reizi pēc kārtas. Rekordists šajā rādītājā ar 25 aizstāvēšanas cīņām ir amerikānis Džo Luiss. Zīmīgi, ka 2004.gadā, kad Kļičko iepriekšējo reizi zaudēja cīņu, Dženingss strādāja par sētnieku.

Pēc cīņas Dženingss pauda viedokli, ka cīņa bijusi sīvāka par tiesnešu rezultātu, bet Kļičko viņu nosauca par spēcīgāko pretinieku, ko pēdējos gados piedzīvojis.

Šajā cīņā 39 gadus vecais Kļičko uz spēles bija licis Starptautiskās Boksa federācijas (IBF), Pasaules Boksa asociācijas (WBA) un Pasaules Boksa organizācijas (WBO) čempionu jostas. Tāpat viņam pieder Starptautiskās Boksa organizācijas (IBO), kā arī žurnāla “Ring” čempiona jostas.

Kļičko karjeras laikā piedalījies 67 cīņās, triumfējot 64 no tām, turklāt 54 panākumus izcīnījis ar nokautu. Tikmēr 30 gadus vecais Dženingss savas profesionāļa karjeras laikā aizvadījis 19 cīņas, ciešot pirmo neveiksmi.

Paredzams, ka savā nākamajā cīņā Vitālijs Kļičko cīnīsies par Pasaules Boksa padomes (WBC) čempiona jostu, kas iepriekš piederēja viņa vecākajam brālim Vitālijam, kurš to zaudēja pēc karjeras beigām, lai koncentrētos politiskajai karjerai Ukrainā. Šī josta šobrīd atrodas amerikāņa Deonteja Vaildera īpašumā, kurš janvārī uzveica tās iepriekšējo turētāju kanādieti Bermeinu Stivērnu. Vailders ir pirmais amerikānis kopš 2006.gada, kuram pieder kāda pasaules čempiona josta smagajā svarā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas