Kamaniņu divnieks Šici izcīna piekto vietu Eiropas čempionātā

1 komentārs

Latvijas kamaniņu divnieks brāļi Andris un Juris Šici sestdien izcīnīja piekto vietu Altenbergas trasē Vācijā notiekošajā Eiropas čempionātā, kas vienlaicīgi ir arī Pasaules kausa posms.

Savukārt Pasaules kausa ieskaitē Šici sestdien ieguva sesto pozīciju. Pēc pirmā brauciena Šici Eiropas čempionāta un Pasaules kausa izcīņas vērtējumā bija ceturtie, pirmajā piegājienā trasi veicot 41,791 sekundē. Savukārt otrajā braucienā latvieši finišu sasniedza nedaudz vēlāk (41,964 sekundēs), kas lika nokrist par pāris vietām divu braucienu summā.

Par Eiropas čempioniem un Pasaules kausa posma uzvarētājiem kļuva vācieši Toni Egerts un Saša Benekens, no kuriem Šici divu braucienu summā atpalika par 0,865 sekundēm. Otro vietu sestdien ieguva vēl viena Vācijas ekipāža Tobiass Vendls un Tobiass Ārlts, kuri tautiešiem piekāpās par 0,379 sekundēm. Tikmēr uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena stājās austrieši Peters Pencs un Georgs Fišlers, no kuriem Šici atpalika par 0,284 sekundēm.

Tikmēr abas pārējās Latvijas ekipāžas uzrādīja krietni pieticīgākus rezultātus. 22.vietā finišēja Kristens Putins un Kārlis Krišs Matuzels, kuri Eiropas čempionāta ieskaitē bija 20.pozīcijā, bet Oskara Gudramoviča un Pētera Kalniņa ekipāža pēc pirmajā braucienā pieļautās kļūdas bija pēdējie starp 23 finišu sasniegušajiem divniekiem. Kontinenta meistarsacīkšu vērtējumā viņi ierindojās divas pozīcijas augstāk.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Incig
    0

    Incig

    Respekt!

    13.02.2016 14:43

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas