Kamaniņu braucēji brāļi Šici Pasaules kausa posmā ieņem 13.vietu

Latvijas kamaniņu divnieku ekipāža brāļi Andris un Juris Šici sestdien olimpiskajā trasē Sočos Pasaules kausa izcīņas septītajā posmā ieņēma 13.vietu.

Šajā trasē smagas kļūdas pieļāva un kritienus piedzīvoja ne tikai spēcīgākās ekipāžas pasaulē, bet arī mājinieku sportisti. Pēc pirmā brauciena Šici atradās 11.pozīcijā, bet otra Latvijas ekipāža Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš piedzīvoja kritienu un ierindojā 15.pozīcijā, otro braucienu neveicot.

Savukārt otrajā braucienā arī Šici piedzīvoja kritienu, taču spēja atgriezties kamanās, divu braucienu summā ieņemot 13.vietu 13 finišējušo sportistu konkurencē.

Par sacensību uzvarētājiem tika kronēti Pasaules kausa kopvērtējuma līderi vācieši Tobiass Vendls un Tobiass Ārlts, kuri trasi divu braucienu summā veica minūtē un 40,368 sekundēs. Otro vietu ieņēma mājinieki Andrejs Bogdanovs un Andrejs Medvdevs, kuri vāciešiem zaudēja 0,521 sekundi, kamēr trešie bija itāļi Kristians Oberštolcs un Patriks Grūbers, kuri bija lēnāki vēl par 0,103 sekundēm.

Līderi pēc pirmā brauciena bija amerikāņi Džeisons Terdimens un Mets Mortensens, pretendējot uz savu pirmo uzvaru Pasaules kausa posmā, taču otrajā braucienā ASV ekipāžā piedzīvoja kritienu, paliekot devītajā vietā. Tikmēr Šici uzvarētājiem divu braucienu summā zaudēja 12,502 sekundes.

Pasaules kausa kopvērtējumā divniekiem līderi ar 867 punktiem ir Vendls un Ārlts, kamēr Šici ar 434 punktiem saglabā sesto pozīciju. Savukārt Gudramovičs/Kalniņš iekrājuši 358 punktus un atkāpušies uz desmito vietu, bet 23.pozīcijā ar 88 punktiem atrodas Latvijas jaunā ekipāža ar Kristenu Putinu un Kārli Matuzelu ierindā.