Kalnu slēpošanas zvaigzni Vonu sakoduši pašas suņi

0 komentāri

ASV kalnu slēpošanas zvaigzne Lindsija Vona sestdien hospitalizēta pēc tam, kad viņas plaukstu sakoduši pašas suņi, kuri cīnījās par frisbija šķīvīti. Visu laiku uzvarām bagātākā dāmu kalnu slēpotāja Pasaules kausā savā tvitera profilā publicējusi bildi ar asiņojošu īkšķi un arī sīkāk aprakstījusi incidentu.

“Mani suņi cīnījās par frisbija šķīvi. Centos viņus izšķirt, bet nedaudz dabūju trūkties. Jautra nedēļas nogale,” rakstīja 31 gadu vecā sportiste. Trauma gan nav nopietna, un Vona rakstīja, ka ir apņēmības pilna svētdien atgriezties uz slēpēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vona ir četrkārtēja Pasaules kausa Lielā kristāla globusa ieguvēja, divkārtēja pasaules čempione nobraucienā un supergigantā, kā arī 2010. gada olimpiskā čempione nobraucienā. Savukārt Soču olimpiskās spēles viņai nācās izlaist smagas traumas dēļ.

Pagājušās sezonas laikā Vona atgriezās sacensību apritē pēc smagās kājas traumas, kļūstot par visu laiku uzvarām bagātāko dāmu kalnu slēpotāju Pasaules kausā. Pagājušajā sezonā Vona triumfēja nobrauciena un supergiganta ieskaišu kopvērtējumā. Līdz ar to viņa tikusi jau pie 19 Kristāla globusiem, atkārtojot visu laiku labāko rezultātu.

Jaunā Pasaules kausa sezona oktobra otrajā pusē iesākās Austrijā, un Vona pirmajās sacensībās nepiedalījās, jo nebija pilnībā atlabusi pēc tam, kad augustā Jaunzēlandē treniņa laikā salauza potīti.

Nākamās sacensības novembra vidū bija plānotas Levi kūrortā Somijā, tomēr šonedēļ tās tika atceltas sniega trūkuma dēļ. Līdz ar to nākamo reizi pasaules labākie kalnu slēpotāji uz starta stāsies vien novembra beigās, kad sāksies sacensības Ziemeļamerikā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas