Kādreizējā NFL zvaigzne Hernandess par slepkavību notiesāts uz mūžu

0 komentāri

Kādreizējā amerikāņu futbola zvaigzne Ārons Hernandess trešdien tika notiesāts ar mūža ieslodzījumu par pirmās pakāpes slepkavību, izdarītu pirms diviem gadiem, bez iespējamas apžēlošanas vai soda mazināšanas, savā mājaslapā atklāja CNN.

Pašlaik 24 gadus vecais Hernandess aiz restēm atrodas jau kopš 2013.gada jūnija, kad pie viņa mājām tika atrasts nošauts 27 gadus vecais viņa komandas biedrs Odins Loids.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Viņi ne tā visu saprata. Es to neizdarīju,” teica sportists, kurš noliedza savu vainu Loida nāvē.

Iepriekš tika ziņots, ka Hernandess kopā ar diviem līdzdalībniekiem brutāli nogalinājis Loidu, jo viens no viņa draugiem bija pasūdzējies, ka viņam ar šo cilvēku ir nepatikšanas. Loids ticis aizvests uz rūpniecisko parku un nogalināts ar pieciem šāvieniem. Viens no tiem raidīts, kad upuris jau bijis uz zemes un centies ar paceltu roku aizsargāties no nākamās lodes.

Prokurors iepriekš atklājis, ka Hernandesa mājas videokameras fiksējušas, kā viņš pēc slepkavības pastrādāšanas staigājis pa telpām ar pistoli rokās. Tāpat bijuši pierādījumi, ka viņš vēlāk nolīdzis apkopējus, kas tīrījuši māju no iespējamiem pierādījumiem. Pērn maijā pret Hernandesu izvirzīja apsūdzības vēl divu slepkavību lietā.

Hernandess tika uzskatīts par Nacionālās Futbola līgas uzlecošo zvaigzni un viņam ar Patriots komandu bija noslēgts kontrakts aptuveni 40 miljonu dolāru (toreiz 29,5 miljonu eiro) vērtībā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas