Kā ASV starp pasaules labākajiem veiksies mūsu riteņbraucējiem?

0 komentāri

Šonedēļ Viasat Sport Baltic piedāvā pasaules čempionātu riteņbraukšanā, kas notiek Amerikas Savienotajās Valstīs, Ričmondā, Virdžīnijā. Latviju šā gada čempionātā pārstāv kopumā septiņi sportisti – Lija Laizāne dāmu elitē, juniors Ēriks Toms Gavars, Krists Nelainds U23 ieskaitē, kā arī elites vīri Gatis Smukulis, Aleksejs Saramotins, Andžs Flaksis un Toms Skujiņš. Baudi riteņbraukšanu tikai Viasat Sport Baltic kanālā!

Pasaules čempionāta riteņbraukšanā pirmajās dienās jau sadalīti pirmie medaļu komplekti, taču aizraujošākās sacensības vēl tikai priekšā. Trešdien Ričmondā paredzēti atlikušie braucieni individuālajās sacensībās, bet pēc brīvdienas ceturtdien – juniori, jaunieši un elite aizvadīs grupu braucienus, kas ir čempionāta kroņa disciplīna. Īpašu tieši čempionātā to padara fakts, ka ļoti, ļoti reti sacensībās uzvar par favorītiem uzskatītie sportisti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēteris Siksnis, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Gandrīz pēc 30 gadu pārtraukuma ASV notiekošais čempionāts Starptautiskajai Riteņbraukšanas savienībai licis domāt un runāt par atlases noteikumiem uz šīm sacensībām turpmāk. Proti, lielo izmaksu dēļ uz šo čempionātu nav ieradušās vairākas kvalifikāciju izpildījušās valstis, bet to sportistiem atvēlētās kvotas nu ir palikušas tukšas. Vairākas valstis, tostarp arī Latvija, līdz ar to nevar piedalīties ar vairākiem sportistiem. Pašlaik Ričmondā par šīm problēmām tiek runāts, taču risinājums būs pēc čempionāta. Latviju šī gada čempionātā pārstāv kopumā septiņi sportisti: Lija Laizāne dāmu elitē, juniors Ēriks Toms Gavars, Krists Nelainds U23 ieskaitē, kā arī elites vīri Gatis Smukulis, Aleksejs Saramotins, Andžs Flaksis un Toms Skujiņš.”

Pasaules čempionāts riteņbraukšanā kanālā Viasat Sport Baltic:

Piektdien:

21:55 Vīrieši U23. Grupas brauciens

Svētdien:

02:00 Sievietes. Elite. Grupas brauciens

21:20 Vīrieši. Elite. Grupas brauciens

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas