Izbijušais riteņbraucējs Serensens atzīstas dopinga lietošanā

0 komentāri

Vēl viens dopinga skandāls pāršalcis riteņbraukšanas pasauli, jo bijušais Dānijas riteņbraucējs Nikijs Serensens, dienu pirms Dānijas Antidopinga aģentūras paziņojuma publiskošanas, atzinies aizliegto vielu lietošanā.

“Esmu lietojis dopingu. Pilnībā to atzīstu. Paužu nožēlu par to un vēlētos, kaut es būtu darījis citādāk,” dāņu medijiem atklāja Serensens. Tomēr dānis noliedza, ka viņa bijušās komandas direktors Bjarne Rīss būtu uz viņu to pamudinājis. “Tas bija pirmajos manas karjeras gados, vairāk nekā pirms desmit gadiem. Tas bija manis paša lēmums tā rīkoties,” teica riteņbraucējs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bijušais Tinkoff-Saxo vadītājs Rīss 1996.gadā triumfēja prestižajā Tour de France daudzdienu velobraucienā, bet pēc 11 gadiem atzina, ka lietojies aizliegto eritropoetīnu jeb EPO. ADD plāno izlaist ziņojumu par aizliegto vielu lietošanu riteņbraukšanā. Trīs gadus ilgais pētījums būs lielākais, kāds jebkad ir bijis Skandināvijas valstīs.

“Izstāstīju ADD par savu pieredzi dopinga lietošanā. Man bija svarīgi atvieglot savu sirdsapziņu, kā arī es gribēju palīdzēt riteņbraukšanai,” pauda Serensens.

Lielākie karjeras sasniegumi dānim bija uzvaras 2009.gada Tour de France un 2005.gada Vuelta Espana daudzdienu velobraucienu posmos. Serensens karjeru beidza pagājušajā sezonā, bet pēc tam kļuva par vienu no Tinkoff-Saxo treneriem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas