Ikauniece-Admidiņa un Palameika starp kandidātēm Latvijas labākās vieglatlētes balvai

0 komentāri

Septiņcīņas sportiste Laura Ikauniece-Admidiņa un šķēpmetēja Madara Palameika ir starp kandidātēm šā gada Latvijas labākās vieglatlētikas balvai, informē Latvijas Vieglatlētikas savienība (LVS).

Ikauniece-Admidiņa šā gada augustā sensacionāli izcīnīja bronzas medaļu pasaules čempionātā, turklāt ar 6516 punktiem uzstādīja jaunu Latvijas rekordu. Tāpat latviete sezonas beigās garantēja sev triumfu Starptautiskās Vieglatlētikas savienības (IAAF) Combined Events Challenge kopvērtējumā starp septiņcīņas sportistēm. Šosezon Ikauniece-Admidiņa piedalījās trijās septiņcīņas sacensībās, visās labojot Latvijas rekordu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO: Laura Ikauniece-Admidiņa Pekinā izcīna bronzu pasaules čempionātā vieglatlētikā

Tikmēr Palameika pasaules čempionātā palika vien dažu centimetru attālumā no dalības finālsacensībās, ierindojoties 13. vietā, tomēr viņa aizmeta 62,17 metrus, kas ir augstvērtīgs rezultāts. Savukārt jūlija beigās Palameika uzvarēja Dimanta līgas posmā Londonā, šķēpu raidot 65,01 metru tālu.

FOTO: Laura Ikauniece-Admidiņa un Madara Palameika piedalās LOK jaunās identitātes prezentēšanā

Labākās vieglatlētes balvai nominētas arī pasaules čempionāta septītās vietas ieguvēja šķēpmešanā Sinta Ozoliņa, tāllēcēja Aiga Grabuste, kura Eiropas čempionātā telpās bija septītā, kā arī pasaules Universiādes sudraba medaļnieces šķēpmetēja Līna Mūze un augstlēcēja Madara Onužāne.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas