Iedvesmojošs stāsts par mīlestību, kas ceļ kājās Gustavu

3 komentāri

2013. gada 23. februārī Kleistu trasē talantīgais BMX braucējs Gustavs Pētersīlis piedzīvoja smagu kritienu, kurā tobrīd 17 gadus vecais sportists guva kakla piektā skriemeļa lūzumu. Gustavam iestājās kāju paralīze, un tagad viņa dzīve rit ratiņkrēslā.

Lelde Adele Cīrule izveidojusi īsfilmu par Gustavu un viņa draudzeni Aneti Zobenu, kuru reanimatologs Pēteris Kļava sauc par jaunā puiša eņģeli. Kaut arī kopš nelaimīgā kritiena drīz būs pagājuši trīs gadi, Gustavs joprojām cer nostāties uz savām kājām. Arī mēs ceram, ka Gustava gribasspēks un Anetes mīlestības spēks ļaus Gustavam piecelties kājās. Skaties Leldes Adeles Cīrules filmu!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

3 komentāri

TOP komentāri

 • exansone
  +2

  exansone

  Ta lielaaka laime ir tad ,kad redzu vinu smaidaam!
  Luuk kur atrodama ista milestiba un istas emocijas!cilveks vienmer atrod labo sava dziive,ja vien grib!Veelu abiem jauniesiem laimi un izdosanos!Sirsnibas un milestibas pilns stasts, no kura iedvesmoties!!!Nav taadu klinsu pasaule, kura cilveeks nevaretu uzrapties!! :* :*

  29.01.2016 23:06

 • vienkārši mamma
  +1

  vienkārši mamma

  Neatlaidību, izturību,ticību un mīlestību gribu novēlēt tiiiik pozitīviem jauniešiem!
  P.S. Manam dēlam arī ir 20, skaista mīlestība un sirdī skeits no pirmās klases. Un es, kā mamma, kad stāvu un noskatos kā viņš tur Monsterītī dod vaļā, jūtos tik ļoooti nobijusies, ka nu ja kaut kas.....
  Bet, ja mums kaut ko atņem, mums vienmēr iedot vietā ko vairāk, tam vajag ticēt, pat ja tas dažkārt šķiet netaisnīgi. Tev Gustav, acīs var redzēt mīlestību...tādu lielu un pasauli visaptverošu un tā ir dāvana. Anete, Tu vienkārši esi superīga! Lai Jums abiem spēks un vienmēr Jūsos lai ir TAS mīlestības pilnais skatiens! Turaties!

  31.01.2016 01:19

 • meitene
  +1

  meitene

  Tik forši jaunieši! Lai viss izdodās!;)

  30.01.2016 18:18

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas