Gulbis Monpeljē ATP turnīru sāk ar vietējā talanta Alīsa pārspēšanu

Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis Francijā notiekošā Monpeljē ATP World Tour 250 sērijas turnīra pirmās kārtas mačā ar rezultātu 6-4, 6-3 uzvarēja mājinieku talantu Kentēnu Alīsu.

Līdz ar to Gulbis pārtraucis trīs zaudējumu sēriju, bet nākamajā spēlē jau trešdien sacentīsies ar citu mājinieku Rišāru Gaskē, kurš turnīrā izlikts ar pirmo numuru.

Kaut centrālajā kortā notiekošā mača ievadā dominēja servētāji, nedaudz pārliecinošāk darbojās Alīss, ko viņš arī pierādīja septītajā geimā, kad tika pie pirmajām trim breikbumbām, kuras gan latvietis atspēlēja. Lielākās problēmas Gulbim sagādāja precīza serve, un pēc pirmajiem četriem savas serves geimiem viņš bija precīzi sitis vien 44% pirmo servju.

Tomēr desmitajā geimā Gulbim izdevās lauzt seta gaitu – vispirms viņš pie pretinieka serves uzvarēja pirmajās divās izspēlēs, bet pēc tam arī ieguva divas breikbumbas, kas reizē bija arī setbumbas, otro no tām realizējot. Otrajā setā jau Gulbis pilnībā dominēja mačā – otrajā geimā latvietis lauza pretinieka servi un arī turpinājumā spēlēja pārliecinošāk, nepilnu 70 minūšu laikā novedot maču līdz drošai uzvarai. Par panākumu Gulbis nodrošinājis 20 ATP ranga punktus.