Gulbis Indianvelsas Masters turnīra pirmajā kārtā zaudē Garsijam-Lopesam

Zaudējumu ASV notiekošā Indianvelsas Masters 1000 sērijas pamatturnīra pirmajā kārtā piektdien piedzīvoja Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis, kurš ar 2-6, 6-7 (2:7) piekāpās spānim Giljermo Garsijam-Lopesam.

Mača ievadā pie Gulbja serves regulāri bija garas izspēles un tieši Latvijas tenisistam radās lielākas problēmas noturēt bumbiņu laukumā. Jau pirmajā geimā viņš zaudēja savu servi, turklāt vēlreiz to pašu sastrādāja arī septītajā geimā, jo latvietim regulāri bumbiņas lidoja ievērojami aiz laukuma robežām. Pirmajā setā, kas ilga nedaudz vairāk par pusstundu, viņš piekāpās ar rezultātu 2-6.

Kaut šķita, ka Gulbja sniegums uzlabojies, otrā seta trešajā geimā viņš pamanījās vēlreiz zaudēt savu servi, turklāt visas neveiksmes uztvēra sev neraksturīgi mierīgi. Nākamajā geimā latvietis beidzot ieguva pirmās divas breikbumbas, tomēr nespēja nevienu no tām izmantot.

Tomēr neveiksmīgais scenārijs Gulbi nesalauza un sestajā geimā viņš beidzot lauza pretinieka servi, panākot izlīdzinājumu 3-3. Gulbis rādīja arvien pārliecinošāku sniegumu, tomēr 11.geimā tenisisti sagaidīja Indianvelsā reti pieredzētu parādību – spēle tika apturēta lietus dēļ. Pārtraukums bija gandrīz stundu, bet mačs turpinājās un otrais sets noslēdzās taibreikā.

Taibreika ievadā Gulbis izvirzījās vadībā ar 2:1, taču turpinājumā zaudēja sešās izspēlēs pēc kārtas, piedzīvojot zaudējumu.