Getlins uzstāda Romas Dimanta līgas sacensību rekordu, Pičardo gandrīz veic 18 metru lēcienu

0 komentāri

Amerikāņu sprinteris Džastins Getlins un kubiešu trīssoļlēcējs Pedro Pavlo Pičardo kārtējo reizi šosezon sasniedza lieliskus rezultātus, triumfējot Romā notikušajās Dimanta līgas sacensībās.

Kādreiz četru gadu dopinga diskvalifikāciju izcietušais Getlins 100 metru sprintā finišēja pēc 9,75 sekundēm, par 0,01 sekundi apsteidzot slavenajam Useinam Boltam piederošo Romas Dimanta līgas sacensību rekordu. Līdz ar to Getlinam tagad pieder divi ātrākie rezultāti pasaulē šosezon, jo iepriekš viņš distanci bija spējis veikt arī 9,74 sekundēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat ļoti augstvērtīgu rezultātu kārtējo reizi sasniedza arī Pičardo, aizlecot 17,96 metrus tālu un labojot Romas olimpiskā stadiona rekordu. Kubietis uzvarējis visās četrās sacensībās, kurās šosezon piedalījies, turklāt allaž sasniedzis augstvērtīgu rezultātu – 17,94 metri, 18,06 metri, 18,08 metri un nu 17,96 metri. Iepriekš šosezon Pičardo spēja sasniegt trešo labāko rezultātu vēsturē.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas