FOTO: skaistā daiļslidotāja Kučvaļska viesojas Ministru kabinetā

0 komentāri

Ministru prezidente Laimdota Straujuma šodien Ministru kabinetā sveica Eiropas čempionāta daiļslidošanā ceturtās vietas ieguvēju Angelinu Kučvaļsku un viņas treneri Jekaterinu Potapovu, kā arī vēlēja arvien jaunus sasniegumus izvēlētajā sporta veidā.

“Tu patiesi pārsteidzi  – tik skaists, stabils un augstvērtīgs slidojums! Ar lielu interesi sekoju līdzi Tavam startam. Ceļā uz jauniem sasniegumiem es vēlu Tev daudz izturības treniņu laikā un trenerei – arvien jaunus talantīgus sportistus,” sacīja L.Straujuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO: daiļā Kučvaļska viesojas Ministru kabinetā

Sarunā piedalījās arī Latvijas Slidošanas asociācijas prezidente Marika Nugumanova un LOK pārstāvis Žoržs Tikmers. Tika pārrunātas iespējas nākotnē uzlabot daiļslidošanas sporta infrastruktūras jautājumus, kā arī jauno sportistu trenēšanās dažādi aspekti.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas