FOTO: sāpes, grūtības un sevis pārvarēšana – Dainis Zāģeris parāda latviešu gribasspēku

0 komentāri

Latvijas spēkavīrs Dainis Zāģeris Čempionu līgas desmitajā posmā Rumānijā par spīti gūtajai traumai izcīnījis uzvaru. Aizvadītajā nedēļas nogalē turnīrs Rumānijā norisinājās divas dienas un tajās startēja 12 atlēti, tostarp sezonas līderis Kšištofs Radzikovskis (Polija), Aleks Mūnens (Nīderlande), Lauri Nami (Igaunija), Martins Vildauers (Austrija) un citi.

Viss iesākās ar divu automašīnu turēšanu, kur latvietis ar rezultātu 16,28 sekundes guva pārliecinošu uzvaru. Nākamā disciplīna – autobusa vilkšana un riepas velšana, bet tā diemžēl Zāģerim šoreiz izrādījās neveiksmīga – gūts kājas savainojums. Turpmākā atlēta dalība sacensībās bija apdraudēta, bet pēc tam, kad bija saņēmis mediķu palīdzību, viņš tomēr spēja sevī atrast spēka rezerves, lai cīņu turpinātu, un tas viņam izdevās godam. Baļķa celšanā izcīnīta 2. vieta (7 reizes), piekāpjoties vien Kšištofam Radzikovskim, viņa rezultāts – astoņas reizes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Otrā diena arī sākās ļoti smagi, jo ne tikai Zāģeris guva traumu, bet arī igaunis Lauri Nami un Radzikovskis. Pirmais vingrinājums – mašīnas celšana no zemes. Zāģerim tajā dalīta pirmā vieta ar Martinu Vildaueru, paceļot sešas reizes. Savukārt krucifiksa turēšanā priekšā, latvietis ierindojās otrajā pozīcijā uzreiz aiz Aleksa Mūnena, bet kastes nešanā – Zāģeris sestais.

Rezultātā Dainis Zāģeris bija izcīnījis vairāk uzvaru nekā Kšištofs Radzikovskis un kopvērtējumā ieņēma pirmo pozīciju, šoreiz abiem pa 60 punktiem. Pats Dainis Zāģeris atzīst, ka šīs sacensības esot bijušas ļoti smagas, ja ne vissmagākās šīs sezonas laikā. Uz goda pjedestāla trešā pakāpiena Rumānijā kāpa holandietis Aleks Mūnens, viņa kontā 59,5 punkti.

4. oktobrī Lietuvā norisināsies nākamais Čempionu līgas posms, kurā Latviju pārstāvēs Aivars Šmaukstelis, bet Spēkavīru čempionu līgas lielais fināls norisināsies no 20. līdz 24. novembrim Malaizijā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas