FOTO: Pļaviņam un Regžam divas uzvaras grupu turnīrā, bet neveiksme 1/8 finālā

0 komentāri

Latvijas pludmales volejbola pāris Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža piedzīvojuši zaudējumu Meksikā notiekošā Pasaules kausa Open kategorijas posma astotdaļfinālā. Astotdaļfināla mačā ar 13.numuru izliktie Pļaviņš/Regža ar 0-2 (18:21, 19:21) piekāpās nīderlandiešiem Aleksandram Broiveram un Robertam Mēuvsenam, kuri izlikti ar trešo numuru.

Olimpiskais medaļnieks Pļaviņš ar Regžu apvienojās vien šīs sezonas gaitā. Viņi paspējuši vienā Pasaules kausa posmā gūt ceturto vietu, bet trīs noslēgt ar dalītu devīto vietu. Arī šajā posmā Latvijas pāris turnīru noslēdzis dalītā devītajā vietā.

Puertovaljartas turnīra pirmajā mačā trešdien Pļaviņš/Regža D apakšgrupas mačā ar 2-1 (21:15, 18:21, 15:11) pieveica Vācijas pludmales volejbolistus Benetu Poņevacu un Dāvidu Poņevacu, kam dots 20.numurs, bet pāris stundu vēlāk ar 2-1 (21:14, 16:21, 15:10) pieveica arī austriešus Helmutu Mozeru un Florianu Šneceru, kuriem dots 29.numurs.

FOTO: Pļaviņš un Regža cīnās Meksikas smiltīs

Savukārt ceturtdien Pļaviņš/Regža ar 1-2 (21:19, 16:21, 11:15) zaudēja spēcīgajam ASV pārim Filipam Dalhauzeram un Nikolasam Lusenam, kuri izlikti ar ceturto numuru. Tādejādi savā apakšgrupā latvieši ieņēma otro vietu, izslēgšanas spēles sākot no pirmās kārtas, kur ar 2-0 (21:18, 21:17) pieveica kanādiešus Semu Pedlovu un Grandu O’Gormenu, kuriem turnīrā ir 23.numurs.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas