FOTO: Briedis pēc uzvaras pār Hubertu Lufthansa streika dēļ dodas piespiedu ekskursijā

0 komentāri

Latvijas bokseris Mairis Briedis pēc uzvaras pār ungāru Lāslo Hubertu bija spiests doties piespiedu ekskursijā pa Frankfurti. Lufthansa darbinieku streika dēļ tika atcelts Maira lidojums, un mūsu bokserim bija laiks iepzīties ar Frankfurti arī ārpus sporta zāles.

Mairis Briedis, pieredzējušo Ungārijas bokseri Lāslo Hubertu bez grūtībām uzvarēja jau otrajā raundā. Briedis Hubertu uz dēļiem noguldīja jau pirmajā raundā, bet tobrīd ungārs vēl bija gatavs turpināt dueli. Otrajā raundā Mairis turpināja veiksmīgi uzbrukt un pēc kārtējā veiksmīgā Brieža uzbrukuma tiesnesis cīņu pārtrauca.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO: Mairis Briedis otrajā raundā uzvar Lāslo Hubertu

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas