Eiropas handbola čempionātā noslēdzies pirmais grupu turnīrs

0 komentāri

Eiropas handbola čempionāta galvenie favorīti Francija, Polija, Dānija, Spānija, Ungārija, Horvātija un Zviedrija iekļuvuši grupu turnīra otrajā posmā.

Grupu turnīra pirmā posma spēlēs pie trīs uzvarām tika vienīgi mājiniece Polija un Dānija. Poļi trešās kārtas mačā ar 31:25 uzvarēja olimpisko, pasaules un Eiropas čempioni Franciju. Dānija D grupas spēlēs pārspēja Krieviju, Ungāriju un Melnkalni. Turnīrs jau beidzies četrām ceturto vietu īpašniecēm – Serbijai, Islandei, Slovēnijai un Melnkalnei.

Bez pieminētajiem favorītiem otrajā posmā turnīru turpinās arī Vācija, Krievija, Norvēģija, Baltkrievija un Maķedonija. Divās grupās pa sešām komandām labākās izlases noskaidros tās vienības, kas uzreiz iekļūs pusfinālā un turpinās cīņu par medaļām.

Ceturtdien notiks pirmās 1. grupas spēles, kurās Vācija tiksies ar Ungāriju un Maķedonija ar Horvātiju.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas