Dopinga skandāls turpinās! Lielbritānija uzstāj Krievijas sportistu diskvalifikāciju olimpiskajām spēlēm

0 komentāri

Tikmēr pasaulē plašumā vēršas dopinga skandāls vieglatlētikā. Britu Vieglatlētikas savienība pieprasa aizliegt Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs piedalīties ne tikai atsevišķiem Krievijas sportistiem, bet visai valsts komandai.

Un, kā norādījis Britu Vieglatlētikas federācijas vadītājs, pat ja Krievijas sabiedrotie solidarizējoties boikotētu olimpiskās spēles nākamgad, tas būtu tā vērts, lai attīrītu sportu no dopinga. Tikmēr Krievijas sporta aģents, pēc kura iesnieguma pērn tika uzsākta vērienīgā izmeklēšana, intervijā Guardian tagad uzstāj, ka uzmanība nebūtu jākoncentrē tikai uz Krieviju, jo šī problēma vieglatlētikā pastāv arī citās valstīs, un īpaši viņš izceļ garo gabalu skriešanā panākumiem bagātās valstis Keniju un Etiopiju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt laikraksts Independent kartē uzskatāmi apkopojis dopinga sērgas izplatību pasaulē, attēlojot reģistrētos dopinga lietošanas gadījumus. Un, kā redzams, pat bez šā skandāla Krievija izceļas uz pasaules fona. Tikmēr tādas valstis, kā ASV un Ķīna, par kuru sportistu panākumu tīrību ne reizi vien izteiktas šaubas, vismaz reģistrēto gadījumu skaita ziņā ne ar ko īpaši neizceļas. Un jāsaka, ka dopinga ziņā diemžēl arī Latvija uz Eiropas kartes fona nav tukšais plankums.

VIDEO

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas