Daiļslidotājam Vasiļjevam personiskais rekords un trešā vieta pēc pasaules čempionāta junioriem īsās programmas

0 komentāri

Talantīgais Latvijas daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs ieņem trešo vietu pēc trešdien veiktās Ungārijā notiekošā pasaules čempionāta junioriem īsās programmas.

Trešdien notikušajās sacensībās īsajā programmā Vasiļjevs izcīnīja 78,78 punktus, kas ir viņa jauns personiskais rekords. Īsajā programmā Latvijas daiļslidotāju pārspēja tikai Krievijas sportisti Dmitrijs Alijevs un Aleksandrs Samarins, kuriem attiecīgi 80,74 un 80,31 punkts. Izvēles programmai, kas norisināsies piektdien, kvalificējās 24 labākie sportisti pēc īsās programmas.

Kā zināms, februārī notikušajās Pasaules Jaunatnes ziemas olimpiskajās spēlēs Lillehammerē patlaban 16 gadus vecais Vasiļjevs izcīnīja sudraba godalgu, bet jauktajās komandu sacensībās tika pie bronzas. Pirms diviem gadiem Vasiļjevs pasaules junioru čempionātā ieņēma astoto vietu, bet pērn izcīnīja septīto pozīciju. Savukārt šogad notikušajā Eiropas čempionātā pieaugušajiem daugavpilietis ierindojās 12.vietā.

FOTO: Deniss Vasiļjevs

Vasiļjeva galvenā trenere ir lietuviete Ingrīda Snieškiene, kurai asistē 1994.gada olimpiskais čempions Aleksejs Urmanovs. Snieškiene dzīvo Parīzē, bet Urmanovs uzturas savā dzimtenē Krievijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas