Cēsu Lekrings florbolisti izcīna Latvijas čempionāta bronzas medaļas

Pērnā gada čempione Cēsu Lekrings sestdien Arenā Rīga cīņā par Elvi florbola līgas Latvijas vīriešu čempionāta bronzas medaļām ar 8:5 (2:2, 3:2, 3:1) pieveica Ulbroka/Masters komandu.

Uzvarētājiem ar diviem gūtiem vārtiem un trim rezultatīvām piespēlēm izcēlās Emīls Dzalbs, bet ar diviem precīziem metieniem atzīmējās Ingus Laiviņš. Ulbroka/Masters sastāvā Kaspars Šķēls guva divus vārtus un veica rezultatīvu piespēli. Mača pirmajā periodā Ulbroka/Masters bija priekšā ar 1:0 un 2:1, taču cīņas turpinājumā Lekrings guva trīs vārtus pēc kārtas un pārņēma vadību.

Otrās trešdaļas vidū Ulbroka/Masters atspēlējās un panāca neizšķirtu 4:4, taču Lekrings turpinājumā vēlreiz atjaunoja divu vārtu pārsvaru. Ulbroka/Masters nepadevās un trešā perioda vidū rezultāta starpību samazināja līdz minimumam – 5:6, tomēr Lekrings atkal atrāvās lielākā vadībā un galā svinēja uzvaru.