Cēsu alus/Lekrings uzvar, Lielvārde izlīdzina sēriju ar Mogo-RTU/Rockets

Soli no ELVI florbola līgas vīriešiem fināla nonākusi čempione Cēsu alus/Lekrings, kas svētdien pusfināla sērijas ceturtajā spēlē Kocēnos ar 9:3 sakāva vietējo Rubeni, sērijā līdz četrām uzvarām panākot 3:1. Otrajā pusfinālā Lielvārde ar 3:2 pārspēja Mogo-RTU/Rockets 3:2, sērijā panākot neizšķirtu 2-2.

Kocēnu sporta namā teju 700 skatītāju klātbūtnē spēles rezultātu starp vietējo Rubeni un Cēsu alu/Lekringu jau 2.minūtē ar precīzu metienu atklāja mājinieku kapteinis Jānis Bagāts – 1:0. Tiesa, perioda turpinājums kocēniešiem nebija veiksmīgs, jo tā laikā cēsnieki spēja atbildēt ar četriem goliem – 4:1. Otrajā trešdaļā laukuma saimnieki spēja rezultāta starpību samazināt līdz minimumam – 3:4. Pēdējā periodā gaidītā sīvā spēkošanās izpalika, jo, kamēr Rubenes spēlētājiem vairs neparko neizdevās pārspēt viesu vārtsargu Anriju Ventu, Cēsu alus/Lekrings guva vienus vārtus pēc otriem, svinot pārliecinošāko uzvaru šajā sērijā – 9:3. Sērijā līdz vienas komandas četrām uzvarām cēsniekiem vajadzīgs vēl tikai viens panākums – 3:1.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju komandā saņēma divu piespēļu autors Artūrs Jurševskis. Pa diviem punktiem cēsnieku labā guva arī Gints Bērtulis, Emīls Dzalbs, Toms Rīsmanis un Toms Šmits. Par labāko starp kocēniešiem atzina Kasparu Antonu, kurš šajā mačā ar rezultativitāti neizcēlās.

ELVI florbola līgas vīriešiem pusfināla sērijas starp Lielvārdi un Mogo-RTU/Rockets ceturtajā spēlē, kas svētdien notika Lielvārdē, sīvā un spraigā cīņā uzvaru ar 3:2 svinēja mājinieki, sērijā līdz četrām uzvarām vēlreiz panākot izlīdzinājumu – 2-2. Lielvārdiešu vārtsargs Jānis Salcevičs šajā mačā atvairīja 24 pretinieku metienus.