Cēsu alus/Lekrings un Mogo-RTU/Rockets uzvar Elvi Florbola līgas pirmajās pusfināla spēlēs

Ar uzvarām Elvi Florbola līgas vīriem pusfināla sērijas sestdien iesāka iepriekšējās sezonas čempione Cēsu alus/Lekrings un regulārajā sezonā uzvarējusī Mogo-RTU/Rockets komanda.

Cēsnieki savā laukumā ar 8:4 pieveica Kocēnu Rubenes spēlētājus. Vēl spēles 32.minūtē Rubene panāca izlīdzinājumu 3:3, tomēr turpmākajā mačā dominēja mājinieki. Uzvarētājiem ar diviem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli izcēlās Gints Bērtulis. Regulārajā sezonā abās šo komandu savstarpējās spēlēs pārāka bija tieši Rubene.

Tikmēr Mogo-RTU/Rockets savā laukumā ar 6:3 pieveica Lielvārdi. Izšķirošo izrāvienu mājiniekiem veica Edžus Bunka, kurš trešajā trešdaļā guva trīs vārtus pēc kārtas. Sērijas ilgs līdz vienas komandas četrām uzvarām.