Cēsu alus/Lekrings un Mogo-RTU/Rockets atgūst vadības pusfināla sērijās

Uzvaras Elvi Florbola līgas vīriem pusfināla sērijas trešajās spēlēs sestdien guva Cēsu alus/Lekrings un Mogo-RTU/Rockets florbolisti, sērijā līdz četrām uzvarām panākot vadību ar 2-1.

Cēsu alus/Lekrings komanda viesos ar 6:4 pārspēja Kocēnu Rubenes vienību. Spēle aizritēja sīvā cīņā līdz pamatlaika pēdējai minūte, kad komandas šķīra vienu vārtu starpība (5:4). Kad līdz trešā perioda beigām bija atlikušas 50 sekundes, Rubenes komanda nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, to izmantoja cēsnieku spēlētājs Andris Rajeckis un panāca 6:4 savas komandas labā.

Rezultatīvākais spēlētājs uzvarētāju rindās bija tieši A.Rajeckis, kuram divi gūti vārti un viena rezultatīva piespēlē. Tāpat divus vārtus guva arī Toms Šmits. Tikmēr Rubene rindās ar diviem precīziem raidījumiem izcēlās Ingars Matisons. Pusfināla sērijas ceturto spēli komandas aizvadīs svētdien Kocēnos.

Otras pusfināla sērijas trešajā spēlē Mogo-RTU/Rockets viesos ar 9:3 pārspēja Lielvārdes komandu.

Lai gan Lielvārdes florbolisti pirmie izvirzījās vadībā, Mogo-RTU/Rockets komanda guva septiņus bezatbildes vārtus un, uzsākot trešo periodu, bija vadībā jau ar 7:1. Pēdējā spēles periodā abas komandas guva pa diviem vārtiem un Mogo-RTU/Rockets svinēja uzvaru ar 9:3.

Rezultatīvākais spēlētājs Mogo-RTU/Rockets rindās ar četriem gūtiem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli bija Kārlis Bulāns. Nākamā komandu tikšanās paredzēta svētdien Lielvārdē.