Cēsu Alus/Lekrings florbolisti pārliecinoši nosargā Latvijas čempionu titulu

Cēsu alus/Lekrings spēlētāji sestdien Jelgavā pārliecinoši nosargāja Latvijas Elvi Florbola līgas vīriešu turnīra čempionu troni. Cēsu alus/Lekrings komandai šis ir septītais čempionu tituls vienības vēsturē, bet trešais pēc kārtas. Vienīgajā fināla cīņā Cēsu alus/Lekrings ar 9:4 (4:0, 2:1, 3:3) sagrāva regulārā turnīra uzvarētāju Mogo-RTU/Rockets.

Jau pirmās trešdaļas laikā Cēsu klubs guva četrus vārtus un izvirzījās pārliecinošā vadībā, bet otrā perioda sākumā Atis Blinds vienus vārtus Mogo-RTU/Rockets vienības labā atguva. Tiesa, pēc tam vēl divus vārtus iemeta Cēsu alus/Lekrings, panākot jau 6:1.

Mogo-RTU/Rockets florbolistiem trešajā spēles nogrieznī neizdevās lauzt cīņas gaitu, kā rezultātā tika piedzīvots pārliecinošs zaudējums.

Uzvarētāju rindās ar diviem vārtiem izcēlās Kārlis Bulmeistars un Emīls Dzalbs, kuram arī rezultatīva piespēle.

Jau vēstīts, ka pirms tam par sieviešu turnīra uzvarētāju smagā cīņā kļuva Kocēnu Rubene, kas ar 8:6 pārspēja Ķekavu. Pirms tam bronzu sieviešu turnīrā negaidīti ieguva šīs sezonas pastarīte RSU, ar 4:3 pieveicot Ķekavas Bulldogs florbolistes, bet vīriešiem pie bronzas tika Kocēnu Rubene, kas ar 5:4 apspēlēja pagājušās sezonas otro spēcīgāko vienību Lielvārde.

Kā zināms, šosezon sieviešu un vīriešu virslīgā medaļu liktenis tika izlemts vienā spēlē. Izšķirošās cīņas sestdien norisinājās Zemgales olimpiskajā centrā Jelgavā.