Celtnieks/LSPA handbolisti pārtrauc Tenax nezaudēto spēļu sēriju un izcīna LHF kausu

Uzvaru Latvijas Handbola federācijas kausā izcīnīja Celtnieks/LSPA spēlētāji, kuri finālā ar 26:25 pārspēja Dobeles Tenax vienību, tādejādi pārtraucot valsts čempionu vairāk nekā 50 nezaudēto spēļu sēriju.

Kad vienības bija aizvadījušas pirmās desmit mača minūtes, dobelnieki bija izvirzījušies vadībā ar četru vārtu pārsvaru 6:2. Tomēr pēc piecām minūtēm Celtnieks/LSPA jau panāca izlīdzinājumu, bet pirmais puslaiks noslēdzās neizšķirti 12:12.

Otrajā puslaikā viesi panāca trīs vārtu pārsvaru 18:15, tomēr dobelnieki ātri vien rezultātu izlīdzināja. Turpmākā cīņas gaita ritēja punkts punktā un septiņas sekundes pirms pamatlaika beigām rezultāta tablo vēstīja 26:25 rīdzinieku labā. Atlikušajās mača sekundēs Tenax nespēja gūt vārtus un LHF kausā triumfēja Celtnieks/LSPA handbolisti.

Uzvarētāju komandā ar astoņiem vārtiem izcēlās Rihards Leja un Vladimirs Maslaks, bet mājiniekiem rezultatīvākais bija Oskars Arājs, kuram desmit precīzi metieni.

Abas vienības nesen tikās arī Latvijas čempionāta finālsērijā, kurā pēdējo gadu valsts spēcīgākā komanda Tenax bija pārāka ar 3-0, tomēr noslēdzošajā duelī uzvarēja vien pēcspēles metienu sērijā.

Trešo vietu LHF kausa izcīņā ieguva Ogre/Miandum handbolisti, kas bronzas medaļas mačā ar 31:24 pārspēja Jūrmalas Sports spēlētājus.