Bijusī Kanādas izlases peldētāja Šteins jau martā varētu saņemt atļauju pārstāvēt Latviju

0 komentāri

Kādreizējā Kanādas izlases peldētāja Kristīna Šteins jau martā varētu oficiāli saņemt Starptautiskās Ūdens sporta veidu federācijas (FINA) atļauju turpmāk pārstāvēt Latviju, sarunā ar aģentūru LETA pastāstīja Latvijas Peldēšanas federācijas (LPF) ģenerālsekretārs Aivars Platonovs.

Šteins Kanādas izlases sastāvā piedalījās 2013.gada pasaules čempionātā, ieņemot 32.vietu 100 metru distancē uz muguras. Savukārt pērn jau viņa laboja Latvijas rekordus 50, 100 un 200 metru distancēs uz muguras gan 25 metru, gan 50 metru baseinos.

Kā pastāstīja Platonovs, viņas māte ir latviete, bet tēvs runā latviski, savukārt pašai peldētājai ir dubultpilsonība. Pašlaik jau saņemta sportistes brīvlaišana no Kanādas, kā arī viņa pārstāv Latvijas klubu.

“Pēc FINA noteikumiem, jāizpilda vesela virkne procedūru, un šobrīd gaidām vien to, kad martā būs pagājis gads, kopš viņa deklarēja dzīvesvietu Latvijā,” pastāstīja Platonovs. “Citām problēmām nevajadzētu būt.”

Šteins 2013.gadā pasaules čempionātam kvalificējās ar ļoti augstvērtīgu rezultātu, kas bija pusfināla cienīgs, tomēr kopš tā laika viņa vairs tik labus rezultātus nav rādījusi.

“Potenciāls viņai ir, ja spēs atgūt kādreizējo formu. Tomēr viņas treneris ir pārliecināts, ka tas tiks izdarīts,” pastāstīja Platonovs. “Viņai nebūs atlaižu – startētu Latvijas izlasē vai Kanādas, lai kvalificētos Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm, Kristīnai būs jāizpilda A normatīvs, kas visās valstīs ir vienāds.”

Runājot par potenciālajiem olimpisko spēļu dalībniekiem, Platonovs izteica cerību, ka Latviju Riodežaneiro varētu pārstāvēt 3-4 peldētāji.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas