Bendika izcīna uzvaru Latvijas kausa posma sprinta sacensībās

Pašmāju biatloniste Baiba Bendika sestdien izcīnīja uzvaru Madonā notiekošā Latvijas kausa izcīņas trešā posma sprinta sacensībās. Bendika šaušanā pieļāva trīs kļūdas un septiņu kilometru distanci veica 20 minūtēs un 55,1 sekundē.

Minūti un 1,4 sekundes no viņas atpalika lietuviete Nataļja Kočergina, kura veica četrus soda apļus. Tikmēr Inga Paškova ar četriem nesašautiem mērķiem palika pēdējā četru dāmu konkurencē.

Tikmēr sacensībā kungiem desmit kilometru sprintā Daumants Lūsa bija vienīgais, kurš aizvēra visus mērķus, tomēr finišā bija otrais. Latvietis minūti un 6,5 sekundes zaudēja lietuvietim Tomam Kaukēnam, kurš šaušanā pieļāva trīs kļūdas. Latvijas izlases līderis Andrejs Rastorgujevs uz starta neizgāja.

Junioru konkurencē starp astoņiem sportistiem labākais bija Ingus Deksnis, kamēr juniorēm labākā bija lietuviete Gabriele Leščinskaite.

Piektdien notikušajā sacensībā masu startā Rastorgujevs palika ceturtais, bet Bendika finišēja otrajā pozīcijā.