Basketbola legenda Maikls Džordans no veikalu tīkla piedzen 8,9 miljonus dolāru

1 komentārs

Čikāgas tiesa piektdien piesprieda par labu seškārtējam Nacionālās Basketbola asociācijas čempionam Maiklam Džordanam 8,9 miljonus dolāru kompensāciju, kas būs jāsamaksā Dominick’s veikalu tīklam.

Savulaik Dominick’s veikalu tīkls izmantoja Maikla Džordana attēlu Rancher”s Reserve steika reklāmā bez bijušā basketbalista atļaujas. Vaicāts, vai pats basketbolists ir pagaršojis Dominick’s steiku, Džordans atbildēja, ka nē, un ieteica labāk doties steikus baudīt uz Michael Jordan Steakhouse.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Dominick’s veikalu tīklu mātes kompānijas Safeway pārstāvji nenoliedza pārkāpumu, tomēr uzsvēra, ka kmpensācijas summa ir nesamērīgi liela. Rancher”s Reserve steika reklāma bija redzama, žurnālos, kas veikalu un kiosku plauktos atrodas vien trīs mēnešus. Safeway uzsvēra, ka piespriestā summa atbilst vairāku gadu milzīgam reklāmas

Savukārt Maikls Džordans bija apmierināts ar tiesas spriedumu: ”Es 30 gadus smagi strādāju, lai sasniegtu, to, ko savā karjerā sasniedzu. Un es neļaušu savu vārdu izmantot nelikumīgi ne ASV, ne visā pasaulē. Runa nevienu brīdi nebija par naudu – domāju, ka neviens nedrīkstu cita vārdu izmantot bez viņa piekrišanas. Turklāt kompensācijas paliks tepat – tā tiks ziedota dažādiem labdarības projektiem Čikāgā”.

1 komentārs

TOP komentāri

  • ES
    0

    ES

    Malacis.

    22.08.2015 16:55

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas