Barjerskrējējai Sprudzānei sudraba medaļa Eiropas Jaunatnes olimpiādē 100 metru distancē

0 komentāri

Latviešu jaunā vieglatlētē Paula Sprudzāne piektdien izcīnīja sudraba medaļu Gruzijas galvaspilsētā Tbilisi notiekošās Eiropas Jaunatnes olimpiādes sacensībās 100 metru barjerskrējienā.

Finālā Sprudzāne finišu sasniedz pēc 13,75 sekundēm, uzrādot tādu pašu laiku kā uzvarētājai Kristīnai Kļeščevai no Krievijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat panākumu piektdien guva U-16 basketbolistes, kuras pusfinālā par piekto vietu ar 105:24 (27:3, 27:4, 11:9, 40:8) sagrāva Gruzijas vienaudzes. Rezultatīvākā spēlētāja Latvijas izlasē bija Aleksa Gulbe, kura guva 21 punktu, savukārt ar double-double – 14 punktiem un desmit atlēkušajām bumbām – izcēlās Janeta Rozentāle.

Vieglatlētikā piektdien Patrīciju Karlīnu Roshofu gaida starts 400 metru finālā un Aiva Niedra cīnīsies par medaļām šķēpmešanā. Tāpat Latvijas meiteņu kvartets mēģinās iekļūt 4×100 metru stafetes skrējiena finālā. Jau vēstīts, ka pirmo medaļu sacensībās Latvijai ceturtdien sagādāja vieglatlēte Klinta Bļusiņa, kura guva otro vietu tāllēkšanas sacensībās.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas