Baku autobuss notriec trīs Eiropas spēļu dabībnieces, peldētājas no Austrijas

0 komentāri

Eiropas sporta spēles aizēnojusi avārija, kurā spēļu pilsētiņas teritorijā trīs Austrijas sinhronās peldēšanas sportistes. Incidents esot noticis, kad trīs sportistes gājušas pa trotuāru sportistu ciematā un viņas pēkšņi notriecis autobuss.

Austrijas Olimpiskā komiteja ziņo, ka viena no peldētājām, 15 gadus vecā Vanesa Sahinoviča, guvusi vairākus lūzumus un ir “nopietni savainota”.

Kopā ar vēl vienu sportisti kura guva rokas savainojumus, viņasnogādātas atpakaļ uz Austriju. Tikmēr trešā peldētāja “tikusi sveikā ar viegliem savainojumiem”.

Spēļu organizatori pavēstījuši, ka notikušo sīkāk nekomentēs, jo tas ir policijas kompetencē.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas