Ātrslidotājs Silovs izcīna devīto vieto pasaules daudzcīņas čempionātā

0 komentāri

Latvijas ātrslidotājs Haralds Silovs svētdien izcīnīja devīto vietu Vācijā notiekošā pasaules čempionāta daudzcīņā.

Vispirms sportistiem sestdien bija jāsacenšas 500 metru distancē, ko Silovs veica 36,31 sekundē, uzrādot ceturto ātrāko rezultātu. Tas bija par 0,47 sekundēm sliktāks rezultāts nekā labāko laiku sasniegušajam krievam Denisam Juskovam. Turpinājumā ātrslidotājiem vajadzēja sacensties arī 5000 metru distancē, kur latvietis 22 finišējušo dalībnieku konkurencē ieņēma 11.pozīciju, no uzvarētāja nīderlandieša Svena Krāmera atpaliekot par 20,28 sekundēm.

Savukārt svētdien notikušajā sacensībās 1500 metros latvietis finišēja septītajā vietā, uzvarētājam norvēģim Sverre Lunnam Pēdešanam zaudējot 1,43 sekundes. Pēc trim aizvadītajām disciplīnām latvietis ieņēma septīto vietu, tomēr, tā kā izšķirošajās sacensībās 10 000 metros tika pielaisti astoņi labākie sportisti, atsevišķi ņemot vērā arī izcīnītās vietas uz pusi īsākā distancē, Silovs cīņai par medaļām nekvalificējās.

FOTO: Haralds Silovs

Par pasaules čempionu tika kronēts Krāmers, kamēr sudraba medaļu izcīnīja Pēdešens, bet trešo vietu ieguva vēl viens Nīderlandes sportists Jans Blokhujsens. Krāmeram šī ir jau 18.zelta medaļa pasaules čempionātos individuālajās distancēs.

Pērn Silovs pasaules čempionātā daudzcīņā izcīnīja devīto vietu, bet tāpat viņš karjerā divas reizes spējis gūt septītās pozīcijas. Tikmēr Eiropas čempionātā daudzcīņā latvietis šogad tika pie sestās vietas.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas