Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš Overtime TV. Pilnā versija.

0 komentāri

21.aprīļa raidījumā Overtime TV pie Armanda Pučes un Valda Valtera viesojās pasaules labākais pludmales volejbola pāris Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, kuri pirmsolimpisko sezonu sāks ar Latvijas pārstāvēšanu Kontinentālā kausa izcīņā Bādenē.

Latvijā mūs volejbolistus redzēsim maija beigās, kad Jūrmalā notiks starptautiskais CEV Masters pludmales volejbola turnīrs. Sākoties sezonai, sākas arī punktu krāšana, lai kvalificētos Riodaženeiro Olimpiskajām spēlēm. Īpaši labi Brazīlijas smiltis patīk Sašam, kurš kopā ar Mārtiņu Pļaviņu 2005.gadā tur uzvarēja U21 Pasaules čempionātā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas