Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš iesoļo Xiamen Open turnīra ceturtdaļfinālā

Latvijas pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš iekļuvuši Ķīnā notiekošajā Xiamen Open turnīra ceturtdaļfinālā. Astotdaļfinālā mūsu duets ar 2:0 (21:10;21:13) pieveica amerikāņus Teiloru un Trevoru Krabus.

Astotdaļfinālā Samoilovs un Šmēdiņš tikās ar amerikāņu brāļiem Trevoru un Teiloru Krabiem, kuriem apakšgrupā pietika ar vienu panākumu, lai kvalificētos izslēgšanas spēlēm! Pirmajā setā amerikāņi gan nespēja piedāvāt sīvu seta izskaņu un pārliecinoši zaudēja ar 10:21.

Otrais sets noritēja daudz līdzīgāk, jo Krabu duets spēja sakārtot savu spēli. Pāris nesaprašanās savā starpā gan liedza setu pabeigt ar tādu pašu rezultātu kā pirmo, taču mačs tika novadīts līdz uzvarai 21:13. Ceturtdaļfinālā Latvijas duets spēkosies ar Spānijas volejbolistiem Marko un Garsiju.