2015. gads sportā – Mairis Briedis turpina savu uzvaru gājienu

0 komentāri

2015. gads Latvijas sporta līdzjutējiem bijis ļoti krāšņs, lieliskiem notikumiem un emocijām pārpildīts. Mūsu sportisti ar izcilajiem panākumiem likuši pasaules sporta faniem neizpratnē saraut pieri un kartē meklēt Latviju. Sportisti reizi no reizes pierādījuši, ka, neskatoties uz mazo nāciju, Latvija var! 

Bokserim Mairim Briedim šis gads bijis patiesi veiksmīgs – uzveikti bokseri Bjerns Blaški, Emris Altintass, Manuels Čarra un Lāslo Huberts. Šķiet, ka visiespaidīgākā un pašam sportistam vērtīgākā uzvara bija pret Manuelu Čarru, kuru latvietis izcīnīja Čečenijā. Pirms cīņas ar Briedi pretinieks sacīja, ka noteikti pieveiks latvietis, bet mūsu sportists ar nokautu šokēja vācieti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas