Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Citi

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Krāšņākais fitnesa un bodibildinga šovs tepat Rīgā – nepalaid garām!

Krāšņākais fitnesa un bodibildinga šovs tepat Rīgā - nepalaid garām!

Jau šo svētdien, 23.aprīlī, Rīgas elegantajā Studio69 Koncerta zālē (Tērbatas ielā 73) norisināsies krāšņākais skaistuma un sporta pasākums, ikgadējais IFBB Latvijas čempionāts 2017 bodibildinga, fitnesa, bodifitnesa, bikini fitnesa, wellness fitnesa, men’s physique un fit model kategorijās.

Arī 9. sezonā Ghetto Games turpinās ”spridzināt”

Arī 9. sezonā Ghetto Games turpinās ''spridzināt''

Ghetto lielā ģimene uz sezonas atklāšanas rituālu pulcēsies Rīgā, Grīziņkalnā, 2017. gada 13.maijā plkst. 19:30. Ielu sporta veidu un veselīga dzīvesstila piekritēji tiks iepazīstināti ar jaunajiem sezonas pasākumiem. Kopā ar svinīgo atklāšanas pasākumu Grīziņkalna sporta kompleksā tiks rīkotas arī ielu basketbola sacensības. 

Tvirti augumi seksīgos bikini – skaties foto no Rīgas Fitnesa kausa

Tvirti augumi seksīgos bikini - skaties foto no Rīgas Fitnesa kausa 10

Svētdien sporta klubā Myfitness Bolero norisinājās ”IFBB My Fitness Rīgas Kauss 2017” bikini fitnesa, mens physique un fit model kategorijās. Turnīrā piedalījās 28 sportisti no Latvijas dažādām pilsētām un sporta klubiem un 13 projekta ”Fit Model Latvija 2017 dalībnieces!!!

Intriga, emocijas un gaviles! Latvijai jauns florbola čempions!

Intriga, emocijas un gaviles! Latvijai jauns florbola čempions!

“Triobet”/”Ulbroka” florbolisti sestdien “Arēnā Rīga” “Elvi florbola līgas” aizraujošā finālspēlē no troņa gāza pērnā gada čempioni “Lielvārde”/”FatPipe”, pirmo reizi kluba vēsturē kļūstot par valsts čempioni.

Ielūkojies Baltijas baleta festivāla atklāšanas koncertā

Ielūkojies Baltijas baleta festivāla atklāšanas koncertā

Piektdien, 7. aprīlī, Rīgas Starptautiskajā dzelzceļa stacijā notika tradicionālais Baltijas Baleta festivāla atklāšanas koncerts, festivālam veltītā izstāde Galerijā Centrs, Zviedrijas kino vakars kā arī citas aktivitātes.

Seksīgākā Turcijas kluba volejboliste gūst šaušalīgu traumu

Seksīgākā Turcijas kluba volejboliste gūst šaušalīgu traumu

Turcijas volejbola kluba ”Eczacibaşi” pārstavošā sportiste Taisa Dahera, kura tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām šī volejbola kluba atlētēm, guva ārkārtīgi nepatīkamu kājas traumu čempionu līgas laikā mača pret Stambulas ”Fenerbache.”

Piektā daļa! Latvijas kaislīgāko makšķernieku leģendārie lomi

Piektā daļa! Latvijas kaislīgāko makšķernieku leģendārie lomi

Zemledus makšķerēšanu jeb ”bļitkošanu” var salīdzināt ar ekstrēmo sporta veidu. Ķert zivis mīnus grādos ir pa spēkam tikai kaislīgākajiem makšķerniekiem ar mednieka instinktu. Jāatzīst, ka latviešiem šajā ziņā ar instinktu viss ir kārtība un makšķerēšana pie pirmajiem mīnusiem gāja uz ”urrā!”, par to liecina viņu bildes ar ”trofejām”, kuras viņi turpina publicēt, neskatoties uz to, ka sniegs jau ir izkusis un ”bļitkošanas” prieki beigušies!