Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Citi

Bratislavā sāksies pasaules čempionāts ”inline” hokejā

Bratislavā sāksies pasaules čempionāts ''inline'' hokejā

Līgosvētku dienā uz pasaules čempionātu ”inline” hokejā Bratislavā dosies arī Latvijas izlase trenera Oļega Sorokina vadībā. ”Inline” hokejs ir ledus hokeja paveids – vasaras variants, kurā spēlētāji pa speciālu seguma laukumu pārvietojas ar skrituļslidām. Spēle notiek ar plastmasas ripu, un līdzīgi kā florbolā arī ”inline” hokejā nav atļauta spēka spēle.

Ir noskaidrots, kādu naudas balvu saņems Ostapenko

Ir noskaidrots, kādu naudas balvu saņems Ostapenko 1

Ministru kabinets šodien nolēma piešķirt naudas balvu Latvijas labākajai tenisistei Aļonai Ostapenko par izcīnīto pirmo vietu Francijas atklātajā čempionātā tenisā sieviešu vienspēlēs, iegūstot augstākā līmeņa starptautisko tenisa sacensību (Grand Slam) uzvarētājas titulu.

Noslēdzies 3. ”Ghetto Basket” posms Jelgavā

Noslēdzies 3. ''Ghetto Basket'' posms Jelgavā

Šajā nedēļas nogalē “Ghetto games” pēc vairāku gadu pārtraukuma viesojās Jelgavā, aizvadot trešo “Ghetto Basket” posmu, kurā piedalījās 54 basketbola komandas, tostarp komandas no Jelgavas ar BK ”Jelgava” spēlētājiem Andris Justoviču, Edgaru Krūmiņu, Maksimu Husko un Jāni Atelbaueru sastāvā.

Ostapenko iegūst mēneša WTA izlaušanās balvu

Ostapenko iegūst mēneša WTA izlaušanās balvu

Francijas atklātajā tenisa čempionātā sensacionāli triumfējusī Latvijas sportiste Aļona Ostapenko ieguvusi maija Sieviešu tenisa asociācijas (WTA) izlaušanās balvu, kamēr cīņā par mēneša labākās tenisistes titulu viņa pārliecinoši piekāpās rumānietei Simonai Halepai.

Barona ielā tiks atvērts lieliskais sporta un bērnu laukums

Barona ielā tiks atvērts lieliskais sporta un bērnu laukums 2

Vasara tradicionāli ir laiks, kad bērni dodas ārpus pilsētas un daļu saulainā laika pavada laukos un vasarnīcās. Tomēr arī pilsētas bērniem ir iespēja atrast dažādas aktivitātes pat pašā centrā. Pēdējos mēnešos atklāti vairāki jauni tematiski atrakciju parki visā Latvijā, bet šajā nedēļas nogalē atklās jauno Centra sporta kvartālu Barona ielā.