Cīņu par vietu Eirolīgā turpina Jeruzalemes ”Hapoel” un Kazaņas ”Unics”

Pēc Francijas klubiem ”Strasbourg” un Lionas ASVEL, ”Turkish Airlines” Eirolīgas kvalifikācijas 2.kārtā iekļuvuši arī Jeruzalemes ”Hapoel” un Kazaņas ”Unics” basketbolisti.

Jeruzalemes ”Hapoel” Eirolīgas kvalifikācijas 1.kārtā ar 94:84 uzvarēja Nimburkas CEZ. Izraēlas klubs bija pārāks katrā no pirmajiem trijiem periodiem, un pirms pēdējās ceturtdaļas ”Hapoel” bija +16 – 72:56. Pēdējās 10 minūtēs CEZ pretiniekiem pietuvojās, tomēr ”Hapoel” uzvaru neapdraudēja.

Daudz sīvāka bija spēle starp Kazaņas ”Unics” un Zelona Guras “Stelmet”. Vēl pēdējā minūtes sākumā Krievijas klubam bija tikai +1, bet Viktors Sanikidze guva punktus no spēles, Kostas Kaimakoglu un Kērtis Džerels trāpīja no soda līnijas, un ”Unics” uzvarēja 90:86.

”VEF Rīga” Eirolīgas kvalifikācijas turnīrā pirmajā kārtā zaudēja Francijas klubam ”Strasbourg” 53:82.

Šodien 2.kārtas spēlēs ”Strasbourg” tiksies ar Lionas ASVEL un Jeruzalemes ”Hapoel” ar Kazaņas ”Unics”.