Čikāgas Buls uzvar Toronto Raptors, Derikam Rouzam kārtējā trauma

Divu vadošo NBA Austrumu konferences klubu duelī Čikāgas Buls izbraukumā ar  100:93 uzvarēja Toronto Raptors, bet 2 minūtes līdz spēles beigām paslīdēja un kārtējo traumu guva Buls līderis Deriks Rouzs.

Pēc līdzīga pirmā puslaika, trešajā ceturtdaļā Čikāgas Buls apspēlēja Toronto Raptors 35:14, nodrošinot izšķirošo pārsvaru arī visā spēlē. 4. periodā Raptors samazināja Buls pārsvaru līdz pieciem punktiem, taču līdz uzvarai mazliet pietrūka un piekto panākumu piecās izbraukuma spēlēs svinēja Čikāga – 100:93.

Spēles beigās Buls fanu sirdīm atkal sarauties lika Deriks Rouzs, kurš, dodoties caurgājienā, paslīdēja un savainoja kreiso kāju. Uzreiz pēc mača Rouzs gan akcentēja, ka savainojums ir neliels un viņš piedalīsies jau nākamā treniņā.