Chelsea rasistiskajiem faniem draud mūža diskvalifikācija

0 komentāri
Chelsea rasistiskajiem faniem draud mūža diskvalifikācija
Foto: AFP/LETA

Tev noteikti jāizlasa

Anglijas premjerlīgas futbola klubs Londonas Chelsea ceturtdien aizliedza trim līdzjutējiem apmeklēt vienības mājas spēles pēc notikušā rasistiskā incidenta Parīzes metro, taču atgadījumu vēl turpina izmeklēt.

Ja tiks uzskatīts, ka ir pietiekami daudz pierādījumu, kas apliecinātu šo līdzjutēju dalību Parīzē notikušajā incidentā, viņiem tiks piešķirts mūža liegums apmeklēt Chelsea spēles, ziņots kluba mājaslapā, sakot, ka šobrīd skandālā vainotajiem piešķirtas pagaidu diskvalifikācijas. Mēs esam pateicīgi katram līdzjutējam, kas palīdzējis ar informāciju šā notikuma izpētē.

Kā vēstīts, Chelsea fani šonedēļ rasistiski aizvainoja kādu melnādainu franču vīrieti, neļaujot iekāpt transportlīdzeklī. Pēc incidenta vīrietis, kurš laikrakstā Le Parisien identificēts kā 33 gadus vecais Suleimans S., veica oficiālu sūdzību policijā, vēloties vainīgo sodīšanu.

Pagaidu liegums apmeklēt Chelsea mājas spēles ir stājies spēkā jau tagad, jo šiem līdzjutējiem, kas apsūdzēti francūža aizvainošanā, liegta iespēja apmeklēt nākamo vienības spēli pret Burnley premjerlīgas ietvaros, kas nodēvēta kā spēle par vienlīdzību.

Chelsea, izmeklējot metro notikušo atgadījumu, turpina sadarboties ar Londonas un Parīzes policiju, nosaucot šo incidentu par pretīgu. Francijas autoritātes ziņoja, ka vainīgajiem šajā notikumā varētu tikt piespriests trīs gadu cietumsods un 45 000 eiro naudas sods.

Līdzjutēju rīcību nosodīja Lielbritānijas ministru prezidents Deivids Kamerons un Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA) prezidents Zeps Blaters, kā arī dažādas pret rasismu vērstas organizācijas.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas