Čempionu līgas G grupā Chelsea ar 5:0 sagrauj Schalke 04

UEFA Čempionu līgas G grupā Londonas Chelsea no Anglijas izbraukumā ar 5:0 sagrāva Vācijas vienību Gelzenkirhenes Schalke 04 un Sporting no Portugāles savā laukumā ar 3:1 pārspēja Slovēnijas vienību Maribor.

Chelsea komandai pa vieniem vārtiem izdevās gūt aizsargam Džonam Terijam, brazīliešu pussargam Viljanam, kotdivuāriešu uzbrucējam Didjē Drogbam un brazīliešu pussargam Ramirešam, bet reizi mājiniekiem raidot bumbu savos vārtos.

Vēl šajā grupā Lisabonas Sporting no Portugāles savā laukumā ar 3:1 pārspēja Slovēnijas vienību Maribor. Šis mačs pēc puslaika pārtraukuma mākslīgā apgaismojuma problēmu dēļ ilgstoši netika atsākts.

Pa vieniem vārtiem mājinieku labā guva pussargs Nani, kurš izcēlās ar izcilu individuālo veikumu, uzbrucējs Karlušs Manē un alžīriešu uzbrucējs Islams Slimani, bet reizi laukuma saimnieki raidīja bumbu savos vārtos.

G grupā pēc piecām kārtām Chelsea ir līdere ar 11 punktiem un nodrošinājusi vietu izslēgšanas spēlēs, Sporting ieņem otro vietu ar septiņiem punktiem, Schalke 04 seko ar pieciem punktiem, bet Maribor kontā ir trīs punkti.