Čempionu līgas C grupā panākumi Sanktpēterburgas Zenit un Monaco

C grupā abas spēles beidzās ar rezultātu 1:0 – tā Sanktpēterburgas Zenit savā laukumā pārspēja Lisabonas Benfica un Monaco uzvarēja Leverkūzenes Bayer.

Svarīgu panākumu trešdienas spēlē izcīnīja Krievijas klubs Sanktpēterburgas Zenit, kas savā laukumā ar 1:0 pārspēja Portugāles komandu Lisabonas Benfica. Vienīgos vārtus 79. minūtē no tuvas distances guva Zenit kapteinis Danijs, kurš iepriekš karjerā pārstāvējis citu Lisabonas vienību Sporting.

Pie vietas astotdaļfinālā tikusi Vācijas komanda Leverkūzenes Bayer, kas gan trešdien ar 0:1 atzina Francijas čempionāta komandas Monaco pārākumu. Vienīgos vārtus šajā cīņā guva argentīniešu pussargs Lūkass Okamposs, kurš izcēlās 72.minūtē.

C apakšgrupas līdere ar deviņiem punktiem ir Bayer, tai tagad ar astoņiem punktiem seko Monaco, bet Zenit tikusi pie septiņiem punktiem. Savukārt Benfica rēķinā ir četri punkti.

Bayer vienība nodrošinājusi sev vismaz otro vietu apakšgrupā, bet noslēdzošajā – sestajā – kārtā atlikušo ceļazīmi uz astotdaļfinālu savā starpā izspēlēs Monaco un Zenit.