Čempionu līgas A grupā uzvaras svin Madrides Atletico un Turīnas Juventus

Skaties Latvijas izlases spēļu tiešraides!

UEFA Čempionu līgas A grupas spēlēs Madrides Atletico ar 4:0 uzvarēja Olympiacos un revanšējās par zaudējumu pirmajā kārtā, bet Turīnas Juventus ar 2:0 pārspēja zviedru Malmo.

Pie vietas astotdaļfinālā tikusi Spānijas čempione Atletico, kas pērn spēlēja UEFA Čempionu līgas finālā. Aizvadītajā kārtā Madrides klubs A apakšgrupas cīņā savā laukumā ar 4:0 sagrāva Grieķijas komandu Pireju Olympiacos.

Trīs vārtus jeb “hat-trick” uzvarētāju labā guva horvāts Mario Mandžukičs, kamēr rezultātu devītajā minūtē atklāja Rauls Garsija.

Otrā A apakšgrupas cīņā Itālijas čempionvienība Turīnas Juventus izbraukumā ar 2:0 pieveica Zviedrijas komandu Malmo.

Mača uzvarētājs tika noskaidrots otrajā puslaikā, kad vispirms 49.minūtē izcēlās spāņu uzbrucējs Fernando Ljorente, bet divas minūtes pirms pamatlaika beigām viņam piebalsoja arī Argentīnas izlases uzbrucējs Karloss Tevess.

A apakšgrupas kopvērtējumā Atletico ar 12 punktiem atrodas pirmajā vietā, bet tai ar deviņiem punktiem seko Juventus. Seši punkti vienu kārtu pirms grupu turnīra beigām ir Olympiacos, bet trīs punkti ir Malmo rēķinā, kas jau zaudējusi cerības sasniegt izslēgšanas kārtu.