Čempionu līgas A grupā Madrides Atletico sagrauj zviedru Malmo, Juventus zaudē Olympiacos

A apakšgrupā vēl vienu neveiksmi piedzīvojusi Itālijas čempione Turīnas Juventus, kas izbraukumā ar 0:1 piekāpās Grieķijas klubam Pireju Olympiacos. Pie pārliecinošas uzvaras izdevās tikt pagājušās sezonas Čempionu līgas finālistei Madrides Atletico no Spānijas, kas ar 5:0 pārspēja Zviedrijas klubu Malmo.

Turīnas Juventus un Pireju Olympiacos mačā vienīgos vārtus guva Pajtims Kasami, kurš izcēlās 36. minūtē.

Spānijas čempioni Madrides Atletico ar 5:0 pārspēja Zviedrijas klubu Malmo. Zīmīgi, ka pirmais puslaiks starp abām komandām noslēdzās bezvārtu neizšķirti, taču otru 45 minūšu laikā Madrides vienība pamanījās gūt piecus bezatbildes vārtus.

Dueļa rezultātu 48. minūtē atklāja pussargs Koke, kurš pēc tam vēl trīs reizes pamanījās rezultatīvi vārtu guvumos piespēlēt saviem komandas biedriem.

Kā zināms, Malmo šovasar notikušajās Čempionu līgas kvalifikācijas sacensībās aizlika kāju priekšā Latvijas čempionei FK Ventspils.

Pēc trim mačiem A apakšgrupas līderu godā ar sešiem punktiem atrodas Atletico un Olympiakos, bet ar trim punktiem seko Juventus un Malmo.

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.