Čempionu līgā Madrides Atlético tiekas ar Olympiacos un Basel ar Madrides Real

UEFA Čempionu līgas piektajā kārtā Spānijas čempioni Madrides Atlético tiekas ar Olympiacos un Basel ar Eiropas čempionu titula īpašniekiem Madrides Real.

Pirmā apļa spēlēs Madrides Atlético izbraukumā piekāpās Olympiacos ar 2:3, bet Madrides Real savā Santiago Bernabeu stadionā sagrāva Basel ar 5:1

Ilvars Koscinkevičs, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Uzvaras gadījumā pagājušā gada finālisti Atletico futbolisti nodrošinās dalību astotdaļfinālā. Taču arī Olympiacos ir lieliskas izredzes tur iekļūt, turklāt ar uzvaru izdosies ne tikai madridiešus panākt tabulā, bet arī iegūt priekšrocības savstarpējās cīņās, jo Grieķijas smagsvars uzvarēja Pirejā.”

Toms Prāmnieks, Viasat Sport Baltic komentētājs:

Abu komandu pirmajā spēlē Madrides Real visu nokārtoja jau pirmajā puslaikā, kad pēc 37 spēlētām minūtēm rezultāts uz tablo bija 4:0 Real labā, bet spēles gala rezultātā fiksēts panākums ar 5:1. Madrides Real ir grupas favorīti, kas jau priekšlaicīgi ir garantējuši izkļūšanu no grupas, savukārt to nevar teikt par Basel, kurai lieki punkti no favorītiem neskādētu. Bāzelē nereti ir klupuši Eiropas TOP klubi, un tā tas bija arī šosezon, kad savā laukumā tika pārspēta Liverpool, kas dod pamatotas cerības šveiciešiem uz izkļūšanu no grupas. Real ir ļoti radošs uzbrukums un to apturēt nebūs viegli, bet ar stingru disciplīnu un augstu realizāciju futbolā viss ir iespējams.