Čempioni Manchester City premjerlīgas tabulā pietuvojas Chelsea

Manchester City futbolisti sestdien tika pie pārliecinošas uzvaras Anglijas premjerlīgas mačā, tādejādi izmantojot līderes Londonas Chelsea klupienu un samazinot atstatumu līdz pirmajai pozīcijai.

Manchester City sestdien savā laukumā ar 5:0 sagrāva Ņūkāslas United. Jau pirmajā puslaikā mājinieki bija izvirzījušies vadībā ar 3:0, kad pa vārtiem guva Serhio Agvero, Samirs Nasri un Edins Džeko, bet otrajā puslaikā vēl divus vārtus Mančestras kluba labā guva Davids Silva.

Mančestras City šī jau ir 19.uzvara premjerlīgas cīņās pār Ņūkāslas klubu. Vairāk uzvaru – 20 – titulētajai komandai ir tikai pār Birmingemas Aston Villa.

Iepriekš Chelsea sestdien savā laukumā pamanījās nospēlēt neizšķirti 1:1 ar vienu no premjerlīgas vājākajām komandām Burnley. Mača rezultātu 14.minūtē atklāja serbu Braņislavs Ivanovičs, bet 70.minūtē Londonas klubs palika mazākumā, kad sarkano kartīti nopelnīja cits serbs Nemanja Matičs. 11 minūtes vēlāk viesiem izdevās panākt izlīdzinājumu, kad izcēlās Bens Mī.

Tikmēr 19 nezaudēto spēļu sērija pārtrūkusi titulētajam Manchester United klubam, kas izbraukumā ar 1:2 piekāpās Swansea City. Mača rezultātu 28.minūtē atklāja Mančestras komandas spāņu pussargs Anders Errera, taču pēc pāris minūtēm Ki Sunjuns no Dienvidkorejas panāca izlīdzinājumu. Uzvaru mājiniekiem nodrošināja franču uzbrucējs Bafetimbe Gomī, kurš izšķirošos vārtus iesita 73.minūtē.

Vēl vienā mačā pie uzvaras izdevās tikt Londonas Arsenal, kas 2:1 izbraukumā pārspēja Londonas Crystal Palace.

Anglijas premjerlīgas kopvērtējumā līderei Chelsea ir 60 punkti 26 spēlēs. Piecus punktus atpaliek Mančestras City, bet uz trešo vietu ar 48 punktiem pacēlusies Arsenal. Tikmēr Mančestras United ar 47 punktiem ir ceturtie.