Cēsu alus/Lekrings florbolisti izslēgšanas turnīru sāk ar smagu uzvaru

Ar smagu uzvaru Elvi Florbola līgas vīriešiem izslēgšanas spēles sākusi pašreizējā Latvijas čempione Cēsu alus/Lekrings. Ceturtdaļfināla pirmajā cīņā Cēsu klubs savā laukumā ar 8:7 pieveica Ulbroka/FS Masters florbolistus.

Pirmo divu trešdaļu laikā Cēsu alus/Lekrings vairākkārt panāca četru vārtu pārsvaru, taču dueļa izskaņā Ulbroka/FS Masters izdevās pietuvoties līdz minimumam, septīto bumbiņu mājinieku vārtos raidot 38 sekundes pirms pamatlaika beigām. Tiesa, panākt neizšķirtu un pacīnīties par uzvaru šajā duelī viesiem tā arī neizdevās.

Cēsu alus/Lekrings rindās ar trim vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli izcēlās Andris Rajeckis, bet Ulbroka/FS Masters vienībā ar četriem vārtiem un vienu piespēli atbildēja Pēteris Freimanis. Sērijā līdz četrām uzvarām Cēsu klubs tagad ir vadībā ar 1-0.

Vēl vienā ceturtdaļfināla pirmajā duelī regulārā turnīra uzvarētāji Mogo-RTU/Rockets ar 7:4 savā laukumā pārspēja Valmieru/VIA.

Mača rezultātu trešajā minūtē atklāja Valmieras komandas florbolists Gatis Liepiņš, taču pēc tam mājinieki guva trīs vārtus, kas ļāva izvirzīties vadībā un pārsvaru noturēt.

Mogo-RTU/Rockets rindās ar vieniem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Atis Blinds un Mārtiņš Brigmanis.

Tikmēr citā duelī ar uzvaru ceturtdaļfināla sēriju sākusi Kocēnu Rubene, kas sestdien savā laukumā ar 7:5 pārspēja Liepājas Kuršus, lai gan piecas minūtes pirms pamatlaika beigām rezultāts vēl bija neizšķirts 5:5.

Līdz cīņas 55. minūtei vadībā ar 5:4 atradās Rubene, bet nepilnas sešas minūtes pirms pamatlaika beigām liepājnieks Oskars Bergmanis ar precīzu metienu panāca neizšķirtu. Līdzsvars uz tablo saglabājās vien 23 sekundes – vispirms Ingars Matisons guva savus trešos vārtus, izvirzot mājiniekus vadībā, bet punktu mačam pielika Ritvars Bērziņš.

Uzvarētāju rindās trīs vārtus iemeta Matisons, bet pretinieku rindās Oskars Bergmanis guva divus vārtus un veica vienu rezultatīvu piespēli.