Čehija Eiropas čempionāta kvalifikācijā ar 2:1 uzvar Islandi

Eiropas futbola čempionāta kvalifikācijas turnīra A grupas spēlē Čehija ar 2:1 apspēlēja Islandi, ar četrām uzvarām četros mačos kļūstot par vienīgajiem grupas līderiem.

Svētdien citās A grupas spēlēs Latvija ar 0:6 piekāpās Nīderlandei, bet Turcija ar 3:1 uzvarēja Kazahstānu. Čehija un Islande pirms savstarpējā mača bija grupas vadībā – abām izlasēm bija pa trim uzvarām pirmajās trijās spēlēs.

Jau spēles 9. minūtē Islandi vadībā izvirzīja Krievijas kluba Krasnodar aizsargs Ragnars Sigurdsons. Čehija izlīdzināja rezultātu pirmā puslaika kompensācijas laikā, kad precīzi sita 22 gadus vecais Prāgas Sparta aizsargs Pavels Kaderžābeks. 61. minūtē pēc Jaroslava Plašila sitiena bumba no Jona Dadi Bodvarsona lidoja vārtos un arī vārtsargs Haness Haldorsons nespēja to apturēt – 2:1 Čehijai ceturtā uzvara.

Tagad A grupā Čehijai ir 12, Islandei 9, Nīderlandei 6, Turcijai 4, Latvijai 2 un Kazahstānai 1 punkts. Latvija nākamo spēli aizvadīs 28. martā, kad izbraukumā tiksies ar Čehiju.