Cavaliers mačā pret Hawks pirmajā ceturtdaļā iemet visus deviņus trīspunktniekus

Klīvlendas Cavaliers mačā ar Atlantas Hawks sasniedza NBA rekordu, pirmajā ceurtdaļā iemetot visus deviņus trīspunktniekus, un visā spēlē izcīnot uzvaru ar 127:94.

Pēc iepriekšējās dienas spēles pret Bostonas Celtics, kad Lebrona Džeimsa Cavaliers pēdējā ceturtdaļā vajadzēja atspēlēties no lieliem mīnusiem, šoreiz Klīvlenda jau no paša sākuma ar apbrīnojamu precizitāti meta bumbu Hawks grozā.

Pirmajā ceturtdaļā Lebrons Džeimss iemeta trīs, Kevins Lavs un Džo Hariss pa diviem, Šons Merions un Dions Veiters pa vienam trīspunktniekam! Otrās ceturtdaļas sākumā sarakstu ar diviem precīziem tālmetieniem papildināja Kairijs Ērvings – kopā Klīvlendai precīzi pirmie 11 trīspunktnieki!

No tāda nokdauna Atlanta vairāk neatguvās, un Cavaliers izcīnīja uzvaru ar 127:94. Uzvarētājiem Džeimss guva 32, Ērvings 20, zaudētājiem Pols Milsaps 16 un Maiks Maskala 13 punktus.