Cauņas Maskavas CSKA izbraukumā uzvar Manchester City 2:1

Pie skaļas uzvaras tika Latvijas pussarga Aleksandra Cauņas pārstāvētā Krievijas spēcīgākā komanda Maskavas CSKA, kas izbraukumā ar 2:1 pārspēja Anglijas čempionus Manchester City.

E grupa

Seidū Dumbija no Kotdivuāras jau otrajā minūtē izvirzīja vadībā viesus, bet sešas minūtes vēlāk 1:1 panāca viņa tautietis Jaja Turē. Vēlāk 34.minūtē Dumbija izcēlās vēlreiz. Viņš pēdējos piecus no desmit karjerā gūtajiem vārtiem šajā turnīrā guvis tieši pret Mančestras klubu.

Otrajā puslaikā laukuma saimnieki atspēlēties neprata, cīņas gaitā paliekot deviņu vīru sastāvā. City kļuvusi par otro angļu komandu turnīra vēsturē, kas vienā spēlē nopelnījusi divas sarkanās kartītes.

Cauņa šim mačam bija pieteikts, tomēr laukumā neizgāja. Abu komandu iepriekšējais mačs, kurā pēc vairāk nekā gada pārtraukuma laukumā izgāja arī Cauņa, pirms divām nedēļām Maskavā noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 2:2.

Tāpat šīs grupas mačā pie uzvaras tika Vācijas čempioni Minhenes Bayern, kas savā laukumā ar 2:0 pārspēja Itālijas klubu Roma. Precīzi šajā cīņā bija francūzis Franks Riberī un Mario Gēce.

Ar 12 punktiem četrās spēlēs Minhenes komanda ir E grupas līdere un jau nodrošinājusi vietu nākamajā posmā. Ar četriem punktiem seko Romas un Maskavas klubi, bet City kontā ir divi punkti.

G grupa

Visbeidzot, G apakšgrupā pārsteigumu sarūpēja Slovēnijas komanda Maribor, kas savā laukumā cīnījās 1:1 ar Anglijas vienību Londonas Chelsea, kurai pirms divām nedēļām zaudēja ar 0:6.

Spēles 50.minūtē mājiniekiem vadību dāvāja maķedoniešu uzbrucējs Agims Ibraimi, bet 73.minūtē neizšķirtu atjaunoja serbu pussarga Nemanja Matičs. Cīņas izskaņā uzvaru viesiem varēja atnest beļģu pussargs Edens Azārs, tomēr viņš nerealizēja 11 metru soda sitienu.

Tāpat šajā grupā Lisabonas Sporting no Portugāles savā laukumā ar 4:2 uzvarēja Vācijas klubu Gelznkirhenes Schalke 04.

G grupā pēc četrām kārtām astoņi punkti ir Chelsea komandai, ar pieciem punktiem seko Schalke 04, četri punkti ir Sporting kontā, bet Maribor futbolistiem ir trīs punkti.