Bufalo Sabres punkts arī pret Canadiens, Girgensons šoreiz ”bullīti” neiemet

Nacionālajā Hokeja līgā Bufalo Sabres pagarinājumā ar 1:2 zaudēja Monreālas Canadiens. Zemgus Girgensons arī šoreiz izpildīja izšķirošo ”bullīti”, bet viņa metienu atvairīja Canadiens vārtsargs Dastins Tokarskis.

Bufalo Sabres un  Monreālas Canadiens spēlē abi vārti tika gūti pēdējās trešdaļas pirmajās četrās minūtēs. P. K. Subana metienu Mihals Noivirts atvairīja, bet Pjērs Aleksandrs Parento ar atkārtotu metienu dabūja ripu vārtos. Jau pēc nepilnām trijām minūtēm Drū Stafords, spēlējot vairākumā, no vārtu priekšas pārspēja arī Monreālas vārtsargu Dastinu Tokarski.

Pēcspēles metienu sērijā izšķirošais izgājiens arī šoreiz tika uzticēts Zemgum Girgensonam, bet viņa metienu Tokarskis atvairīja. Savukārt Monreālai Parento vēlreiz pārspēja Noivirtu, nodrošinot Canadiens devīto uzvaru un pirmo vietu Austrumu konferencē.